Szukasz firmy, która zajmuje się wykonywaniem balustrad? Marmet to firma działająca od 1990 roku, świadcząca różnego rodzaju usługi związane z budownictwem i wykańczaniem wnętrz. Nasza oferta obejmuje m.in. wykonywanie balustrad nierdzewnych w Warszawie. Wykonujemy nie tylko metalowe balustrady zewnętrzne Warszawa, ale również balustrady wewnętrzne, zarówno w stolicy, jak i w okolicznych miejscowościach. Swoim klientom proponujemy profesjonalne rozwiązania najwyższej jakości. Dzięki temu efekty które uzyskujemy są trwałe i ciekawe pod względem wizualnym.

Balustrady wewnętrzne Warszawa – wykończenie domu lub firmy

Schody znajdujące się wewnątrz budynków powinny być odpowiednio zabezpieczone. Balustrady schodowe są elementem chroniącym użytkowników przed spadnięciem lub potknięciem się. Warto jednak pamiętać, że balustrady wewnętrzne Warszawa pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale również estetyczną. Dobrze dobrany projekt będzie doskonałym uzupełnieniem wyglądu budynku. Jeżeli potrzebujesz balustrady do domu, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zadbają o to, żeby projekt był dopasowany do stylu, w którym urządziłeś swoje mieszkanie. W przypadku wykonywania projektów dla firm dbamy o to, żeby balustrady metalowe pasowały do wyglądu biura. 

Balkony, schody, tarasy – balustrady zewnętrzne Warszawa

Poza balustradami wewnętrznymi, nasza firma zajmuje się również wykonywaniem balustrad umiejscowionych na zewnątrz budynków. Oferowane przez nas balustrady zewnętrzne Warszawa, to przede wszystkim:

  • balustrady tarasowe,
  • balustrady balkonowe
  • balustrady francuskie,
  • balustrady schodowe.

Jednymi z oferowanych przez nas balustrad są balustrady tarasowe i balkonowe. Wykonujemy zarówno balustrady klasyczne, jak i francuskie, pozwalające na wyglądanie przez okno. Nie dają one jednak możliwości faktycznego wychodzenia na balkon, który de facto nie istnieje. W tym przypadku balustrada zewnętrzna jest po prostu zabezpieczeniem okna balkonowego lub tarasowego. 

Oferujemy również balustrady zewnętrzne schodowe. Każda z naszych realizacji jest dopasowywana do potrzeb konkretnego klienta. Zadowolenie naszych klientów jest naszym głównym priorytetem. Tworząc projekty zewnętrznych balustrad uwzględniamy wygląd elewacji i bryły budynku, tak, żeby nasz produkt pasował do estetyki domu lub firmy. Wsłuchujemy się również w wymagania naszych Klientów. Co ważne, oferujemy balustrady nierdzewne Warszawa. Metalowe balustrady są pokrywane warstwą antykorozyjną. Dlatego też, czy to balustrady wewnętrzne czy zewnętrzne, z pewnością nie ulegną korozji, nawet pomimo otaczającej je intensywnej wilgoci.

Postaw na jakość i ciekawy design

Nasza firma działa na terenie całej Warszawy oraz jej okolic. Przykładowe realizacje, które można znaleźć w mieście znajdują się m.in. na Wilanowie oraz w kościele św. Tomasza Apostoła. Jeżeli szukasz wykonawcy, który stworzy i zrealizuje projekt balustrady nierdzewne w Warszawie lub okolicy, Marmet będzie strzałem w dziesiątkę. Naszą specjalnością są balustrady kute, wykonywane w wersjach minimalistycznych oraz tych bardziej ekstrawaganckich, w zależności od gustu klienta oraz stylu budynku, w którym ma się znaleźć wykonywana przez nas balustrada.

Wykonywane przez nas balustrady nierdzewne Warszawa charakteryzują się najwyższą jakością. Nie tylko ze względu na dbałość wykonania, ale również na wykorzystywane przez nas materiały. Metale, które wykorzystujemy do realizowania naszych projektów są nierdzewne. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że niekorzystne działanie czynników atmosferycznych nie spowoduje rdzewienia balustrady. Pracownicy firmy Marmet posiadają wieloletnie doświadczenie oraz szeroką, fachową wiedzę, co pozwala na świadczenie kompleksowych usług. Naszymi największymi atutami są: rzetelność, konkurencyjne ceny i szeroka oferta. Bogate portfolio pokazuje, że potrafimy realizować zróżnicowane projekty, dopasowane do potrzeb różnych klientów. Dobrze dobrana balustrada potrafi uzupełnić wygląd i funkcjonalność budynku, tworząc z nim harmonijną całość.